Ласкаво просимо на сайт компанії  Біотек!

  «Науково виробниче підприємство «Біотек» одне з найбільших компаній у галузі виробництва  і реалізації твердого біопалива в Україні і західній Європі. Як відомо, цей вигляд палива є найбільш екологічно чистим джерелом теплової енергії.     

Стратегічними завданнями  компанії  «Біотек» є: випуск високоякісної, екологічно чистої продукції на високотехнологічному устаткуванні. максимально безпечне використання лісоматеріалів і  захист довкілля.  Така стратегія розвитку гарантує нашим партнерам незмінно високе якість продукції.

Основним напрямом діяльності компанії є постачання продуктів деревообробки таких як сухі колоті дрова, паливні брикети, деревне вугілля на ринки західної Європи. Також, ми займаємося виготовленням і постачаннями устаткування для виробництва брикетів, сушильних камер для дров і інших лісоматеріалів, а також твердопаливних котлів та іншої допоміжної продукції.   

Завдяки високій незмінній якості продукції, широті  асортименту, строгому дотриманню умов контрактів, компанія  “Біотек” твердо закріпила свої позиції на зарубіжних ринках.  Сьогодні партнерами «Науково виробничого об'єднання  «Біотек» э крупні компанії з Німеччини, Естонії, Латвії, Польщі і Білорусі.

В даний час науково-виробниче підприємство  «Біотек» пропонує оптовим клієнтам наступну продукцію: сухі дрова твердих порід камерної сушки, паливні брикети стандартів Ruf,pini & Kay, деревне вугілля.

Детальніше з номенклатурою продукції «НПП «Біотек» ви можете ознайомитись  тут